Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Tugra Oto ve Hali Yikama’da Kampanya


10 Haftalik Cuma Hasreti Bitti


Bozkurt’ta Sokaga Çikma Yasagina Uyuluyor


Görentaslilarin Hizina Erisilemiyor


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:

SİTE SÖZLEŞMESİ

Bu web sitesini kullanabilmek için kullanıcılar birer kullanıcı adı, geçerli bir e-posta adresi ve cep telefonu numarasını vermek zorundadır. (yurt dışından üye olacakların şifreleri e-posta adreslerine gider cep telefonu istenmez)

 Kullanıcıların kişisel bilgileri ile ilgili seçimlerinden ne Sistem Yöneticisi ne de Oturum Yöneticileri sorumlu değildir.

 

Unutmayınız ki bu siteye yazılan her türlü bilgi kamuya açık bilgi haline gelecektir. Bu nedenle kişisel bilgileri paylaşma kararı verirken dikkatli olunmalıdır. Başka bir kullanıcı tarafından iletilenlerin herhangi bir şekilde saldırgan ya da rahatsız edici olduğunu düşünmeniz durumunda site yöneticileri ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir. Bu sözleşme ile bizi (burada ya da başka bir yerde belirtilmiş olsun ya da olmasın) tarafınızdan gönderilen verilerin herhangi bir nedenle tarafımızdan silinmesi ya da değiştirilmesi konusunda, yetkili kılmaktasınız.

 

Bu site, başka site ya da dosyalara bağlantılar içerebilir. Bunlar üzerinde Bozkurtgundem.com’un hiç bir denetimi ve sorumluluğu yoktur. Ayrıca içeriklerinin herhangi bir şekilde rahatsız edici olmaması garanti edilememektedir. Öte yandan, kurallara uygun olmayan içeriklere verilen linkler kaldırılacaktır.

 Bu site kullanıcılara ayarlarında belirttikleri bilgilerini değiştirmek için seçenek sunmaktadır

 Kullanıcılar kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak üyeliklerindeki herhangi bir bilgiyi değiştirebilir.

 Şifrenizi unutmanız durumunda, [email protected] e-posta adresine sistemde kayıtlı olan cep telefonunuz ve e-posta adresinizle başvurmanız gerekmektedir.

 Sizin kullanıcı adınız ile gönderilen her türlü ileti ve dosyadan siz sorumlusunuz. Bu forumları kullanırken kaba, kin dolu, saldırgan, başkalarının kişisel haklarını zedeleyen, cinsellik içeren ya da herhangi bir yasayı ihlal eden ileti göndermemeyi kabul etmektesiniz.

 Size ya da bu web sitesi sahiplerine ait olanlar dışında TELİF'li malzeme veya dosya iletmemeyi de kabul etmektesiniz.

 

 AYRICA...


1. Genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir üyeyi ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik edici yazılar ve halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan yazılar yazılamaz.

2. Site üyeleri forum’da yeni bir konu başlığı açmadan önce mevcut olup olmadığını kontrol etmeliler. Bunun için Forum'un arama özelliği kullanılabilir. Aynı isimli veya aynı tartışmaları içeren konular açılamaz.

3. Yöneticiler her yazılan mesaji yönetemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

4. Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için yazılarınızı kesinlikle büyük harf kullanarak yazmayınız.

5
. Forum'da yazılacak konular ilgili bölümlere yazılmalıdır.

6
. Üye olurken ahlaksız isim seçmek, başkasının kullanıcı adı ile foruma katılmak, sırf üye olmak için abuk sabuk kullanıcı adları seçmek, imzalara Siyasi Amaçlı yazılar yazmak, reklâm yapmak yasaktır.

7
. Sitemizdeki Forum içinde profilde ya da eklenmiş olarak din, politika, örgüt veya bir partinin simgesi olan resimler kesinlikle kullanılamaz! Ayrıca bu alanlar amacına uygun olarak kullanılmalıdır. Eğer bu kural çiğneniyorsa, üyenin kullandığı resim silinip, elinden resim koyma hakkı alınacaktır! Ayrıca bu üye'ye Üyelere Yapılan Uyarılar ! kısmında uyarı yapılacaktır


8
. Site yöneticilerine ya da forum hakemlerine kural dışı mail veya mesaj bırakmak kesinlikle yasaktır.

9. Yöneticiler, yazılan yazının konusuyla ilgili olmayan bir bölümde yazıldığına karar verirlerse ve (veya) konunun uygun olmadığına karar verirlerse yazıyı uygun bölüme aktarır veya silerler. Bu nedenle itiraz türü yazılarında silinmesi veya cevaplandırılması yönetici yetkisindedir. Ayrıca uyarı ile kapatılan konuların devamı niteliğinde veya aynı içerikte konu açılamaz! Herhangi bir yardım ya da bir amaç olmadan gereksiz yere eski konular aktif edilemez!

10. Site Yönetimi, aynı kişinin birden fazla rumuz veya isimle, farklı kişilermiş gibi aynı konuda görüş belirttiğini tespit etmesi durumunda, kişinin tüm mesajlarını siler ve siteye girişini yasaklar. Yine buna bağlı olarak aynı kişinin birden fazla üye olarak farklı isimler ile yazdığının tespit edilmesi durumunda site ile ilişkisi kesilir. Kullanıcılar kendi kullanıcı adı ve şifrelerini korumakla sorumludurlar, başkası kullanır ve kural dışı yazı olursa siteden üyelikleri silinir.

11. Sitenin işleyiş ve kuralları konusunda katılımcıları sürekli bilgilendirmek site sahibi veya moderatörlerin görevi değildir. Katılımcılar bu kuralları okuyup uymak zorundadır.

12. Site kurallarına uymayan kullanıcıların sitemize yazı yazması engellenecektir. Bu işlem ihtar verilmeden de yapılabilir.

13. Web Sitesi’nin resmi dili Türkçedir.

14. Kullanıcılar site içerisinde bir bölüme yazı yazarlarken herhangi bir markayı veya firmayı olduğundan daha üstün gösteremeyeceği gibi aynı şekilde aşağılayamazlar!

15. Sitemizde kişisel tartışma şekline dönüşen Konular derhal kapatılır! Kapatılan konularla ilgili özel mesaj veya e-posta atılmamasını rica ederiz. Ayrıca Özel Mesajlar site içerisinde üyeler tarafından yayınlanamaz.

16. Başka Sitelere üye veya kullanıcı toplamak için yazılan reklam mahiyetinde yazılar (Özel Mesaj Dahil) YASAKTIR. Bu şekilde davranan üyelerin üyelikleri silinecektir.

17. Üyelerin verdiği adreslerde bulunan dosyalar veya resimler üyelik gerektirecek şekilde ise ve kullanıcılar üye olmadan bu bilgileri alamıyorsa ilgili linkler kural dışı değerlendirilir ve kaldırılabilir! Üyelerimizin site dışarısından link ile verdikleri dosyalardaki içerikten dolayı site sorumlu tutulamaz, bu gibi linkler ve dosyalar eğer sorunlu yada zararlı ise bildirim üzerine kaldırılır.

18. web sitesi üzerindeki e-mail veya özel mesaj sitemini kullanarak ASLA ticari çıkar amaçlı mesaj GÖNDERİLEMEZ!

19. Jenerik isimler (firma adı, marka vs.) kullanıcı adı olarak seçildiğinde ilgili firma çalışanı olmalıdır. Yada firmanın bilgisinin olması gereklidir. İlgili firmadan ya da ilgili kişiden itiraz gelirse kullanıcı adınızı değiştirmeniz site yönetimi tarafından istenebilir.

20. web sitesi içerisinde illegal oyun, film, mp3, crack, vermek, bu tür içeriklerin bulunduğu sitelere link vermek ve konu olarak açmak kesinlikle yasaktır!

21. Herhangi bir alanda kişileri, kurumları, kuruluşları veya devlet'i küçük düşürecek resim, yazı, alıntı vb. şeyler kesinlikle yasaktır. Bu gibi durumlarda uyarı yapmadan üyeyi siteden silme hakkımız saklıdır.

2
2. Pornografik içerik, yasadışı ilaçlar ve ilaç üretim cihazları, kumar ve kumar ile alakalı içerik, silah ve silah mühimmatlarının satış ve tanıtımı, bira veya sert alkollü içecek tanıtım yada satışı, tütün yada tütünle alakalı tanıtım yada satış, reçete ile satılan ilaçların satışı veya tanıtımı, tez yada öğrenci makalelerinin satışı yada tanıtımı. Yasaklanmıştır...

Site
kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Üyelerimizin ben görmedim okumadım deme hakları yoktur!Sözleşme Koşullarını Kabul Ediyorum  | Kabul Etmiyorum
Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri