Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Tugra Oto ve Hali Yikama’da Kampanya


10 Haftalik Cuma Hasreti Bitti


Bozkurt’ta Sokaga Çikma Yasagina Uyuluyor


Görentaslilarin Hizina Erisilemiyor


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Türk Egitim-Sen Iftar Verdi

Türk Egitim-Sen Iftar Verdi

Bozkurt’ta yetkili sendika olan Türk Egitim-Sen, Ilçe Yönetimi ve üyeleri ile birlikte iftar yemeginde bir araya geldi. Ilçe Baskani Yusuf Karadeniz tüm katilimcilarin Ramazan ayini kutlarken, yaklasan bayramlarini da simdiden tebrik ettigini ifade etti.

Abana Ayce Liman Cafe’de gerçeklestirilen iftara Türk Egitim-Sen Ilçe yönetimi, isyeri temsilcileri ve üyeleri katildi.

Iftar sonrasi katilimcilara kisa bir konusma yapan Yusuf Karadeniz, Türk Egitim-Sen’in ilk günkü azim ve kararlilikla yoluna ve mücadelesine devam ettigini söyledi. Gösterdikleri mücadele ile Ilçe genelinde yetkili sendika olduklarini vurgulayan Karadeniz, “Bu basari hepimizindir. Sendikamizin her biriminde görev yapan tüm arkadaslarima ve bizimle ayni safta yer alarak sendikal mücadelemize destek veren tüm üyelerimize tesekkür ederim. Bu sene Bozkurt Ilçemizde gösterdigimiz olaganüstü mücadele ile üye sayimizi 20 artirarak 52 ye çikardik. Ben sendikamiz için elini tasin altina koyan tüm mensuplarimiza ve bizim mücadelemizde yer alan yigit 52 üyemize çok tesekkür ediyorum' diye konustu.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri