Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Çukurkol Ilçe Baskani Oldu


Bozkurt’ta “Öncelik Hayatin, Öncelik Yayanin” Etkinligi


Kenan Öztürk Vefat Etti


Bozkurt’un ‘Gece Kartallari’


Bozkurt’un Yeni Noteri Ismail Köksal


BOzkurt için Ramazan Imsakiyesi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Istanbul’daki Hemsehrilerimizden Örnek Etkinlik

Istanbul’daki Hemsehrilerimizden Örnek Etkinlik

             

Istanbul Esenler'de faaliyet gösteren Bozkurt Seyhoglu Köyü Dernegi, Devrekani Elmali Tekke Köyü Dernegi ve Devrekani Çörekçi köyü dernegi bir araya gelerek "Gençler Okuyor" temasiyla 15 tatilini de firsat bilerek Peygamber Efendimizin hayatini konu edinen ödüllü kitap okuma yarismasi düzenledi.

 

Anne babalarin büyük ilgi gösterdigi heyecanla izledigi ödüllü yarismaya Ilkokul, Ortaokul ve Lise düzeyinden toplam 56 ögrenci katildi. Jüri üyeleri huzurunda yapilan yarismada Ilkokul kategorisinde Melis Özdemir, Zehra Çörekçi ve Buket Sultan Diken. Ortaokul kategorisinde Berat Öztas, Batuhan Balci ve Esmanur Karakas. Lise Kategorisinde ise Fatih Karaoglu, Iklima Demir ve Beyzanur Karakas dereceye girdiler.

 

Bozkurt Seyhoglu köyü dernegi baskani Bayram Demirayak yaptiklari açiklamada amaçlarinin Kitap okumada Dünyada 86. sirada yer alan ülkemizin kitap okuma seviyesinin yükseltmek. Alemlere Rahmet  olarak gönderilen Peygamber (S.A.V)in örnek hayatini gençlere asilamak, Metropol sehir Istanbul'da yasayan gençleri bir araya getirmek tanistirmak kaynastirmak oldugunu söyledi.

 

Bu yil 2.si yapilan yarismada büyük emegi olan basta Sinif ögretmeni Murat Çörekçi ve Bozkurt Yeni Mahalle Imam Hatip'i Dursun Açil  olmak üzere tüm emegi geçenlere tesekkür ettiler.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri