Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


15 Temmuz Bisiklet Turu


Emniyet’ten Hırsızlık Operasyonu 5 Kişi Gözaltına Alındı


Meydan Projesinin Temeli Atıldı


Kızılay Bozkurt’tan İki Gün Kan Toplayacak


Ortaokulu Mezunlarından Spor Lisesi Başarısı


AK Partiden Teşekkür Kahvaltısı
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bozkurt Spor Sporcularına İftar Verdi

Bozkurt Spor Sporcularına İftar Verdi

Bozkurt Belediyespor Kulübü sporcularına ve davetlilere iftar verdi.

Havuzlu bahçe tesislerinde verilen iftara Belediye Başkanı Bozkurt Ekeş, Kulüp Başkanı Nazım Çetinkaya, yöneticiler, kulübün lisansını taşıyan yaklaşın 60 sporcu ve davetliler katıldı.

Kulüp Başkanı Nazım Çetinkaya, iftar programına katılanlara teşekkür ederek, genç sporcuların kendilerini başarıya alıştırdıklarını vurguladı ve gelecek sezonda kendilerinden daha üst seviyelerde başarı beklediklerini ifade etti.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri