Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Tugra Oto ve Hali Yikama’da Kampanya


10 Haftalik Cuma Hasreti Bitti


Bozkurt’ta Sokaga Çikma Yasagina Uyuluyor


Görentaslilarin Hizina Erisilemiyor


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bozkurt, Çatalzeytin’i Beytullah’la Geçti 3-0

Bozkurt, Çatalzeytin’i Beytullah’la Geçti 3-0

    Kastamonu 1. Amatör küme A Grubunda mücadele eden Bozkurt Belediyespor futbol takimi, bugün kendi evinde konuk ettigi Çatalzeytin Spor’u Beytullah’in kaydettigi gollerle 3-0 maglup etti. 

    Bozkurt Sehir Stadyumunda oynanan karsilasmanin ilk yarisinda rakibine baski yaparak oyunu rakip sahada oynayan Bozkurt ekibi Çatalzeytin’in sporun etkili savunmasi karsisinda ilk yari 0-0 sona erdi. 

    Ikinci yariya hizli bir baslangiç yapan Bozkurt ekibi 56. dakikada Burak’in yoktan var ettigi pozisyonda kaleciyi geçen topu tamamlayan Beytullah durumu 1-0 yararak takimini rahatlatti.  

    60 ve 82. Dakikalarda da rakip filelerini havalandirarak durumu 3-0’a getiren ekibimiz sahadan üç puanla ayrildi. 

 

Saha: Bozkurt       

                         

Hakemler: Onur Aydemir ***, Erkan Ünal **, Mehmet Agül **.

 

Bozkurt: Orhan ** (70dk Kerem *), Selehattin ***, Furkan ** (46dk Kerem **), Murat ****, Kürsat ***, Ümit ***, Ebubekir ***, Burak ****, Beytullah ****, Samet ***, Yasin *** (68dk Emre *). 

Çatalzeytin: Abdullah **, Eslem **, Muharrem ***, Ömer ***, Erdinç ***, Görkem **, Soner ** (85dk Hamza*), Enes **, Rifat **, Ismail **(71dk Sezgin *), Kadir **, 

Goller: 56, 60 ve 82dk Beytullah (Bozkurt)

06.12.2014


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri