Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Tugra Oto ve Hali Yikama’da Kampanya


10 Haftalik Cuma Hasreti Bitti


Bozkurt’ta Sokaga Çikma Yasagina Uyuluyor


Görentaslilarin Hizina Erisilemiyor


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bozkurt’lu Genç Istanbul’da Bozai'den Öldü Iddiasi

Bozkurt’lu Genç Istanbul’da Bozai'den Öldü Iddiasi

        Bozkurt’un Yasarli Köyünden Bilal Maraz(24) Istanbul Gaziosmanpasa'da bir insatta ölü bulundu.

            

       Hürriyet'in haberine Göre;

       Insaat halindeki bir binaya giren mülk sahibi, çati katinda bir gencin hareketsiz sekilde yattigini görünce polis ve saglik ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen saglik ekipleri, gencin aldigi uyusturucu madde nedeniyle hayatini kaybettigini belirledi. Polis ekipleri yaptiklari çalisma sonucu cesedin 24 yasindaki Bilal Maraz'a ait oldugunu tespit etti. Maraz'in ailesi de olay yerine gelerek ogullarinin cesedini teshis etti. 

"BONZAI KULLANIYORDU"

Kisa süre önce askerden geldigi ögrenilen Bilal Maraz'in arkadaslarinin polise verdikleri ifadede, gencin sentetik uyusturucu bonzai kullandigini söyledikleri ögrenildi. Ölen gencin cesedi polis ekiplerinin incelemelerinin ardindan Adli Tip Kurumu Morgu'na kaldirildi.

Olayla ilgili sorusturma sürüyor. 

Bilal Maraz’in Cenazesi bugün Yasarli Köyünde defnedilecek.

                                        

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/27713266.asp

06.12.2014


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri