Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Tugra Oto ve Hali Yikama’da Kampanya


10 Haftalik Cuma Hasreti Bitti


Bozkurt’ta Sokaga Çikma Yasagina Uyuluyor


Görentaslilarin Hizina Erisilemiyor


Kaymakam Akbulak’tan Bayram Uyarisi!


Sokaga Çikma Kisitlamasinin Ayrintilari Belli Oldu
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » MHP Belediye Baskan Adayi Bozkurt Ekes’i Halka Tanitti

MHP Belediye Baskan Adayi Bozkurt Ekes’i Halka Tanitti

 Milliyetçi Hareket Partisi Bozkurt Belediye Baskani Adayi olan Bozkurt Ekes’in halka tanitimi yapildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bozkurt Ilçe Binasi girisinde yapilan tanitima MHP Kastamonu Milletvekili Emin ÇINAR, Il Baskani Ilhan Ergin, Kastamonu Ülkü Ocaklari Baskani Tarik Ziya Çagilçi, MHP Istanbul eski Milletvekili Ümit Safak, partililer ve vatandaslar katildi.

Toplantinin açilis konusmasini MHP Ilçe Baskani Ibrahim Demir yaparak Milliyetçi Hareket Partisi Bozkurt Belediye Baskan adayi tanitiminin yapilmasi için toplandiklarini belirterek, hava sartlari nedeniyle sözü fazla uzatmayacaklarini ifade etti.

Toplantida konusan Milliyetçi Hareket Partisi Kastamonu Il Baskani Ilhan Ergin; Yerel seçimlerde Türkiye’yi maceraya sürükleyen hükümete bir ders vermek için destek istediklerini ifade ederek, “Bizim vatandasa ulasma noktasinda sikintimiz var her aksam televizyonu açtigimizda 10 tane televizyondan milletin beyni yikaniyor. Bizim haberlerimiz basin tarafindan verilmiyor. Bu nedenle bizde teker teker vatandasimizin ayagina giderek Türkiye’nin gizli gündemini anlatip vatandasimizin uyanmasini saglayacagiz” dedi.

Son olarak kürsüye gelen Belediye Baskan Adayi Bozkurt Ekes’de, Bozkurt’un birligine beraberligine, Bozkurt’un kaybettiklerini tekrar kazandirmak niyetiyle Bozkurt Belediye Baskanligina adayligini koydugunu açikladi.

Daha sonra Ekes ve beraberindekiler ilçedeki esnaflari ziyaret etti.ilçemiz için hayirlisi olur insallah
      adem1/18/2014 3:49:52 PM
 
Allah yolunuzu acik etsinf
      Cebrail Agca11/8/2013 9:12:35 AM
 Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri