Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


İyi Parti İftar Verdi


Koşmapınar Köyünde İftar


Şehidimiz Var


Okullarda Karne Heyecanı Yaşandı


Metin Çelik Bozkurtlulardan Destek İstedi


Bozkurt Spor Sporcularına İftar Verdi
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Bursa Kastamonulular Derneği'nden Bozkurt'a Ziyaret

Bursa Kastamonulular Derneği'nden Bozkurt'a Ziyaret

     Kastamonu ve Çevre İlleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği(Bursa Kastamonular Derneği) yöneticileri, Bozkurt’u ziyaret etti.

    Dernek Başkanı İsmail Tiftik ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam Hayrettin Çiçek, Belediye Başkan Vekili İbrahim Günaydın ve Esnaf Odası Başkanı Abdullah Özcan'ı ziyaret ederek, ''2. Bursa Kastamonu Günleri'' ve ''Bursa Kastamonu Evi'' projesi ile ilgili bilgi verdiler.

    Tiftik, ziyaretlerde yaptığı konuşmada, Kastamonu isminin Bursa'da bir marka haline geldiğini belirterek, ''Bursa'da 81 il, Kafkaslar ve Balkanlar'ı da içine alan evler yapılacak. Bu büyük turizm ve cazibe merkezinde Kastamonu evimiz yapılıyor. Sloganımız, 'Bursa'da sizinde bir eviniz var'. Amacımız, Kastamonu'yu Bursa ve Bursalılara tanıtmak'' dedi.

     Tiftik, 17-20 Nisan 2013 tarihinde Bursa’da yapılacak olan 2. Bursa Kastamonu Günleri’ne tüm Bozkurtluları davet etti.


Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri