Ana Sayfa |  Foto Galeri |  Video Galeri |  İlan ve Reklam |  Forum


Kaymakam Acar Esnaf Odasını Ziyaret Etti


AK Parti’den Esnaf Odasına Ziyaret


Mavi Tur Genel Kurulunu Yaptı


Fener Cafe Açıldı


Bozkurt Belediyesine 2018 Model İtfaiye


Sahil Tur Genel Kurulunu Yaptı
 
Haber Arşivi |  Üye Ol  |  Sifremi Unuttum  | 
Kullanıcı Adı: Şifre:
 » Tavşan Avı Sezonu Başladı

Tavşan Avı Sezonu Başladı             Bozkurtlu avcılar av sezonunun açılmasının ardından ilk avlarını gerçekleştirdi.

         Bozkurt Avcılar ve Atıcılar Kulübü Başkanı Ahmet Yücel, geçen hafta başlayan tavşan avı sezonu açılışını havaların elverişsiz olması nedeni ile bugün yaptıklarını belirterek, "Tavşan avına yoğun yağmurdan dolayı çıkamamıştık. Havaların avlanmaya elverişli olmasının ardından bugün avcı arkadaşlarımızla beraber ava çıktık. Avlanma sırasında kurt sürülerine ve birde yaban ayısına denk geldik. Kurtlardan av köpeklerimizi zor kurtardık. Yöremizde kurt ve ayı popülâsyonunun artması ile de ilgili mercilere de bildirimde bulunduk” dedi.
 

          Yücel, yeni av sezonunda tüm avcılara kazasız belasız avlar temenni ederek avcılardan ve vatandaşlardan kurt ve ayılardan uzak durmaları uyarısında bulundu.ahmet bey tavsanları tek basına yıyon..Sözun duruyo bakalım ne zaman yıycez:)))
      sedat şahin27.10.2011 00:31:34
 Adınız Soyadınız : Yorumunuz :Yasal Uyarı

Bozkurtgundem.com Web Sitesi’nin haber, fotoğraf ve görüntülerinin tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com web sitesinin onayı olmadan, fotoğraflarının veya haber içeriğinin kopyalanması veya abone olan kurumun yan kuruluşlarında kullanılması açık olarak yasaktır.

Telif Hakkı:
Bozkurtgundem.com’un tüm hakları saklıdır. Bozkurtgundem.com’un önceden yazılı onayı olmadan haber içeriğinin, fotoğraflarının ve görüntülerinin kopyalanması, yeniden yayınlanması veya yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.

Basın Kanunu'nun İlgili Hükümleri:
TBMM'de 9 Haziran 2004 tarihinde kabul edilen 5187 sayılı Basın Kanunu, yukarıda söz edilen yasaklara uymayanlara ağır cezalar getirmektedir.
Basın Kanunu'nun "
Yeniden Yayım"a ilişkin yasak ve bu yasaklara uymayanlar için öngörülen cezaları düzenleyen 24. Maddesi şöyledir:
"MADDE 24. - Bir süreli yayında yayımlanmış haber, yazı ve resimleri kaynak göstermeksizin yeniden yayımlayanlar beşmilyar liradan onmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar.

Bu eserleri, yeniden yayım hakkı saklı tutulmuş olmasına rağmen, süreli yayın sahibinin izni olmadan yeniden yayımlayanlar yirmimilyar liradan kırkmilyar liraya kadar ağır para cezasıyla cezalandırılırlar."
Ayrıca Basın Kanunu'nun 27. maddesi ile "Basılmış eserler yoluyla işlenen veya bu Kanunda öngörülen diğer suçlara ilişkin davalar acele işlerden sayılır" hükmü getirilmiştir.

Bozkurtgundem.com, yukarıda açıkça vurgulanan yasaklara uymayanlar hakkında, Basın Kanunu'nun ilgili hükümleri uyarınca her türlü hukuki girişimde bulunacaktır.

Ayrıntılı bilgi için:
e-posta :
[email protected] & [email protected] Bu mail adresi spam botlara karşı korumalıdır, görebilmek için Javascript açık olmalıdır

Telefon : (0 366) 575 25 24

Bozkurt Belediyesi  |  © 2008 / 2010 Bozkurt Gündem. Tüm hakları saklıdır.


tasarım ve programlama eksi7 web hizmetleri